Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Database
sv: Databas

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Advanced
sv: Utökad

en: Model
sv: Modell

en: Phone
sv: Telefon

en: General
sv: Allmän

en: Text color
sv: Textfärg

en: Appearance
sv: Utseende

en: Logo URL
sv: URL till logga

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Query
sv: Databasfråga

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Welcome message
sv: Välkomstmeddelande

en: Title text
sv: Text för titel

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Accent color
sv: Accentfärg
