Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Database
tr: Veritabanı

en: Your name
tr: Adınız

en: Custom
tr: Özel

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Phone
tr: Telefon

en: General
tr: Genel

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Logo URL
tr: Logo URL adresi

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Query
tr: Sorgu

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Session
tr: Oturum

en: Title text
tr: Başlık metni

en: Send message
tr: İletiyi gönder

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
