Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق
