Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Your name
ur: آپ کا نام
