Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Your name
ar: اسمك

en: Custom
ar: مخصّص

en: Advanced
ar: متقدم

en: General
ar: عام

en: Text color
ar: لون النص

en: Appearance
ar: المظهر

en: Query
ar: استفسار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Session
ar: الجلسة

en: Welcome message
ar: رسالة الترحيب

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ
