Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Your name
bg: Твоето име

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Phone
bg: Телефон

en: General
bg: Общи

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Appearance
bg: Теми

en: Temperature
bg: Температура

en: Type your message
bg: Текст на картичката

en: Right
bg: Дясно

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
