Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: Your name
bn: আপনার নাম

en: General
bn: সাধারণ

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Session
bn: সেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
