Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Left
bo: གཡོན

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད
