Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Query
bs: Upit

en: Send message
bs: Pošalji poruku
