Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Database
ca: Base de dades

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Advanced
ca: Avançat

en: Phone
ca: Telèfon

en: Text color
ca: Color del text

en: Appearance
ca: Aparença

en: Logo URL
ca: URL del logotip

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Type your message
ca: Escriviu el vostre missatge

en: Query
ca: Consulta

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Session
ca: Sessió

en: More options
ca: Més opcions

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: Title text
ca: Text del títol

en: Your phone number
ca: El vostre número de telèfon

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error
