Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Your name
cy: Eich enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Advanced
cy: Uwch

en: Phone
cy: ffôn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Query
cy: Ymholiad

en: Error message
cy: Neges wall
