Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Your name
da: Dit navn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: API Key
da: API-nøgle

en: Advanced
da: Avanceret

en: Phone
da: Telefon

en: General
da: Generelt

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Appearance
da: Udseende

en: Temperature
da: Temperatur

en: API key
da: API-nøgle

en: Query
da: Forespørgsel

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Welcome message
da: Velkomstmeddelelse

en: Title text
da: Titeltekst

en: Send message
da: Send besked

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Distance from bottom
da: Afstand fra bunden
