Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
