Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Your name
eo: Via nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon
