Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Error Message
et: Veateade

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Database
et: Andmebaas

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Advanced
et: Täpsem

en: Model
et: Mudel

en: Phone
et: Telefon

en: General
et: Üldine

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Appearance
et: Välimus

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Query
et: Päring

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Session
et: Sessioon

en: More options
et: Rohkem valikuid

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Send message
et: Saada teade

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade
