Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Database
eu: Datu-base

en: Your name
eu: Zure izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: General
eu: Orokorra

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Appearance
eu: Itxura

en: Query
eu: Kontsulta

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Session
eu: Sesioa

en: Welcome message
eu: Ongi etorri mezua

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Font family
eu: Letra familia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua
