Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Your name
fa: نام شما

en: Custom
fa: سفارشی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Model
fa: مدل

en: Phone
fa: تلفن

en: General
fa: عمومی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Query
fa: پرس و جو

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Session
fa: نشست

en: Title text
fa: متن عنوان

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
