Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Database
fi: Tietokanta

en: Your name
fi: Nimesi

en: Custom
fi: Oma

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Phone
fi: Puhelin

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Query
fi: Kysely

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Session
fi: Sessio

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Accent color
fi: Korostusväri
