Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to fr translation catalogue (48 entries)

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Answer
fr: Réponse

en: Database
fr: Base de données

en: Your name
fr: Votre nom

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Session ID
fr: Identifiant de session

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Advanced
fr: Avancé

en: Model
fr: Modèle

en: Phone
fr: Téléphone

en: General
fr: Général

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Appearance
fr: Apparence

en: Logo URL
fr: URL du logo

en: Temperature
fr: Température

en: Type your message
fr: Saisissez votre message

en: API key
fr: Clé d'API

en: Query
fr: Requête

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: More options
fr: Plus d'options

en: Welcome message
fr: Message de bienvenue

en: Title text
fr: Texte du titre

en: Your phone number
fr: Votre numéro de téléphone

en: Send message
fr: Envoyer le message

en: Custom CSS
fr: CSS personnalisée

en: Font family
fr: Police de caractères

en: About
fr: À propos

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Primary color
fr: Couleur primaire

en: Border radius
fr: Rayon de la bordure

en: Minimize
fr: Minimiser

en: Coming Soon
fr: Prochainement disponible

en: Secondary color
fr: Couleur secondaire

en: Accent color
fr: Couleur d'accentuation
