Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Left
hy: Ձախ

en: Session
hy: Սեսիա

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
