Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Custom
jv: Kostum

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Session
jv: Sési

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: About
jv: Ngenani

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
