Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Advanced
oc: Avançat

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: API key
oc: Clau API

en: Query
oc: Requèsta

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Welcome message
oc: Messatge de benvenguda

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: About
oc: A prepaus

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Debug mode
oc: Mòde debug
