Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Query
ps: پوښتنه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
