Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to pt translation catalogue (39 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Question
pt: Pergunta

en: Answer
pt: Resposta

en: Database
pt: Banco de dados

en: Your name
pt: Seu nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: API Key
pt: Chave de API

en: Advanced
pt: Avançado

en: Model
pt: Modelo

en: Phone
pt: Telefone

en: General
pt: Geral

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Appearance
pt: Aparência

en: Logo URL
pt: URL do logo

en: Temperature
pt: Temperatura

en: API key
pt: Chave da API

en: Query
pt: Consulta

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Session
pt: Sessão

en: More options
pt: Mais opções

en: Welcome message
pt: Mensagem de boas-vindas

en: Title text
pt: Texto do título

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: Font family
pt: Família de fontes

en: About
pt: Sobre

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Primary color
pt: Cores primárias

en: Accent color
pt: Cor de destaque
