Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: Database
ru: База данных

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Custom
ru: Собственная

en: Session ID
ru: ID сессии

en: API Key
ru: Ключ API

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Model
ru: Модель

en: Phone
ru: Телефон

en: General
ru: Общий

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Appearance
ru: Оформление

en: Logo URL
ru: URL логотипа

en: Temperature
ru: Температура

en: Type your message
ru: Введите ваше сообщение

en: API key
ru: API-ключ

en: Query
ru: Запрос

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Session
ru: Сессия

en: More options
ru: Дополнительные параметры

en: Welcome message
ru: Текст приветствия

en: Title text
ru: Текст в Title

en: Your phone number
ru: Ваш телефон

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: About
ru: Информация

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Primary color
ru: Основной цвет
