Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: More options
se: Eambbo molssaeavttut

en: About
se: Birra
