Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: Appearance
si: පෙනුම
