Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Your name
sr: Име

en: Text color
sr: Боја текста

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Error message
sr: Порука о грешци
