Knowledge (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Field name
sr: Назив поља

en: Mode
sr: Режим

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог
