Knowledge (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (80 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Audience
af: Gehoor

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: new
af: nuut

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: type
af: tipe

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Role
af: Rol

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Product
af: Produk

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: Anonymous posters may not enter their contact information
af: Anonieme gebruikers mag nie hul kontakinligting invoer nie

en: Anonymous posters may leave their contact information
af: Anonieme gebruikers mag hul kontakinligting nalaat

en: Anonymous posters must leave their contact information
af: Anonieme gebruikers moet hulle kontakinligting verskaf

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Translate
af: Vertaal

en: Posted in
af: Gepos in

en: Language settings
af: Taalverstellings

en: - All -
af: - Alle -

en: Structure
af: Struktuur
