Knowledge (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (101 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: new
bg: нов

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Total
bg: Общо

en: type
bg: тип

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: Count
bg: Брой

en: Mode
bg: Режим

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Id
bg: Номер

en: General
bg: Общи

en: Note
bg: Бележка

en: Role
bg: Роля

en: Flag
bg: Информирай

en: Original
bg: Оригинал

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Hidden
bg: Скрит

en: Approved
bg: Потвърдени

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Permissions
bg: Права

en: Product
bg: Продукт

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Permission
bg: Разрешение

en: Anonymous posters may not enter their contact information
bg: Анонимните посетители могат и да не въвеждат информация за себе си

en: Anonymous posters may leave their contact information
bg: Анонимните посетители биха могли да оставят информация за обратна връзка

en: Anonymous posters must leave their contact information
bg: Анонимните посетители трябва трябва да оставят информация за контакт

en: Language code
bg: Код на език

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Translate
bg: Преведи

en: Posted in
bg: Публикуван в

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Structure
bg: Структура

en: Author textfield
bg: Текстово поле: Автор

en: View reports, updates, and errors.
bg: Преглед на доклади, обновления и грешки.

en: Changed date
bg: Дата на промяна
