Knowledge (8.x-1.1) - en to mg translation catalogue (26 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: new
mg: vaovao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: Structure
mg: Tatitra
