Knowledge (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (77 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: new
hy: նոր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: type
hy: տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: author
hy: հեղինակ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Author textfield
hy: Հեղինակ տեքստային դաշտ

en: View reports, updates, and errors.
hy: Դիտել հաշվետվությունները, թարմացումներ, և սխալները:
