Knowledge (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (59 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: new
mn: шинэ

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: type
mn: төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Mode
mn: Горим

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Revert
mn: Буцаах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
