Knowledge (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (38 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: new
os: ног

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
