Knowledge (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (101 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: new
eo: nova

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Items
eo: Eroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: Permission
eo: Permeso

en: Anonymous posters may not enter their contact information
eo: Anonimaj afiŝantoj ne rajtas entajpi siajn kontaktinformojn.

en: Anonymous posters may leave their contact information
eo: Anonimaj afiŝantoj rajtas lasi siajn kontaktinformojn

en: Anonymous posters must leave their contact information
eo: Anonimaj afiŝantoj devas lasi siajn kontaktinformojn

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Translate
eo: Traduku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Structure
eo: Strukturo

en: Asc
eo: kreske

en: Custom output for TRUE
eo: Tajlorita eligo por "VERA"

en: Custom output for FALSE
eo: Tajlorita eligo por "MALVERA"

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
