Knowledge (8.x-1.3) - en to ht translation catalogue (31 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Author Name
ht: Non otè a

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Author name
ht: Non otè a

en: Changed date
ht: Chanje dat

en: Asc
ht: Mont

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)
