Knowledge (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (92 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: new
sl: novo

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: Items
sl: Notice

en: Authored by
sl: Avtor

en: General
sl: Splošno

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Hidden
sl: Skrito

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Anonymous posters may not enter their contact information
sl: Anonimni pisci ne morejo vnesti svojih kontaktnih in podatkov

en: Anonymous posters may leave their contact information
sl: Anonimni pisci lahko vnesejo svoje kontaktne podatke

en: Anonymous posters must leave their contact information
sl: Anonimni pisci morajo vnesti svoje kontaktne podatke

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: Uses
sl: Uporablja

en: Posted in
sl: Objavljeno v

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Structure
sl: Struktura
