Knowledge (8.x-1.4) - en to br translation catalogue (19 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
