Knowledge (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (128 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: new
hr: novo

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Total
hr: Ukupno

en: type
hr: vrsta

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Revisions
hr: Revizije

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Count
hr: Broj

en: Mode
hr: Režim

en: Items
hr: Stavke

en: Authored by
hr: Autor

en: Customers
hr: Kupci

en: Customer
hr: Kupac

en: Desc
hr: Silazno

en: General
hr: Općenito

en: Start
hr: Početak

en: Role
hr: Uloga

en: fields
hr: polja

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: Hidden
hr: Skriveno

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Product
hr: Proizvod

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Anonymous posters may not enter their contact information
hr: Anonimni autori ne mogu unijeti kontakt informacije

en: Anonymous posters may leave their contact information
hr: Anonimni autori mogu unijeti kontakt informacije

en: Anonymous posters must leave their contact information
hr: Anonimni autori moraju unijeti kontakt informacije

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Context
hr: Kontekst

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Uses
hr: Uporaba

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: No role
hr: Nema uloge

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: Created month
hr: Mjesec stvaranja

en: Created day
hr: Dan stvaranja

en: Created week
hr: Tjedan stvaranja

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Structure
hr: Struktura

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: The block cannot be placed in this region.
hr: Blok ne može biti postavljen u ovu regiju.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.

en: Author textfield
hr: Tekst polje autora

en: Weight for @block block
hr: Težina @block bloka

en: View reports, updates, and errors.
hr: Pregleda izvješća, nadogradnje i greške.

en: Asc
hr: Uzlazno
