Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Description
id: Deskripsi

en: Link
id: Tautan

en: Other
id: Lainnya

en: Card
id: Kartu

en: Media Embed
id: Embed Media
