Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Link
pl: Odnośnik

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Other
pl: Inne

en: Card
pl: Karta
