Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Link
pt: Ligação

en: Background Image
pt: Imagem de fundo

en: Other
pt: Outro

en: Card
pt: Cartão

en: Media Embed
pt: Incorporação de media
