Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Other
ru: Другое

en: Card
ru: Карточка

en: Media Embed
ru: Встроенный медиа
