Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Link Color
tr: Bağlantı Rengi

en: Other
tr: Diğer

en: Card
tr: Kart
