Konami Code (2.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Other
ar: آخر

en: Destination
ar: الوجهة
