Konami Code (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Other
cy: Arall
