Konami Code (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Other
el: Άλλο

en: Destination
el: Προορισμός
