Konami Code (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Enabled
es: Activado

en: Message
es: Mensaje

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Other
es: Otro(s)

en: Destination
es: Destino

en: Delay
es: Retraso

en: Kitten
es: Gatito
