Konami Code (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Other
et: Muu

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Baby
et: Lastekaubad
